Shah Timor: A csillagigazgató vén remete – Balázs János művészete című film vetítése

//Shah Timor: A csillagigazgató vén remete – Balázs János művészete című film vetítése

Shah Timor: A csillagigazgató vén remete – Balázs János művészete című film vetítése

Shah Timor: A csillagigazgató vén remete – Balázs jános művészete című film vetítése

A Gaál István Egyesület és a Dornyay Béla Múzeum közösen indított el egy portréfilm sorozatot Salgótarján képzőművészei címmel. A programsorozat fő célkitűzése, hogy minél szélesebb körben megismertessük a Salgótarjánban, illetve Nógrád vármegyében élt és alkotott, vagy napjainkban is itt élő és alkotó, vagy innen elszármazott művészek életművét a róluk készült portréfilmek alapján. A filmeket Shah Timor fotós, dokumentumfilmes kollégánk készítette, aki a kamera túloldaláról láttatja velünk szűkebb hazánk természeti- és kulturális értékeit. A programot a Nemzeti Kulturális Alap támogatta.

shah timor - balazs janos 01

2023-04-04T21:11:30+02:00 2023 április 4.|Tevékenységünk|